Ceny a podmínky rezervace

Lekce a ceny:

Metafit:

Čtvrtek:  18:00 – 18:45 hod.  (Jarošov nad Nežárkou 88 – Sokolovna) (podrobnosti o umístění zde)

  • cena: 130,- / jednorázový vstup, 1.300,- /permanentka na 11 vstupů

Ténink se uskuteční od 5 přihlášených!

Úterý:     18:00 – 18:45hod.  (4. ZŠ JH, sídl. Vajgar 592, 377 01 J. Hradec III)  (podrobnosti o umístění zde)* Z RODINNÝCH DŮVODŮ DOČASNĚ ZRUŠENY.

* O letních prázdninách (červenec – srpen) cvičíme vždy v areálu SOŠ Jáchymova 478, J. Hradec (zemědělka vedle kruháče u nemocnice).

Bodystyling:

Úterý:           19:15 – 20:15 hod. (Fitko Eden, Jarošovská 55/II, J. Hradec)  (podrobnosti o umístění zde)

Středa:          7:00 – 8:00 hod. (Fitko Eden, Jarošovská 55/II, J. Hradec)

Lekce Bodystylingu jsou z rodinných důvodů DOČASNĚ ZRUŠENY.

Podmínky rezervace:

– Registrace je podmínkou pro vytvoření první rezervace. Pro další rezervace musíte být vždy přihlášeni ke svému účtu. Pokud zadáte vícekrát po sobě špatné heslo, budete na 15 min. zablokování.
– Jeden zaregistrovaný uživatel může zarezervovat maximálně 5 míst.

–  Pokud chcete změnit počet zarezervovaných míst, musíte původní rezervaci zrušit a vytvořit rezervaci zcela novou.  POSTUP ZRUŠENÍ REZERVACE: v menu (vpravo nahoře) najedete na „Můj účet“ -> objeví se tabulka „Moje rezervace“. Pak už stačí jen kliknout na „zrušit“ (na konci každého řádku tabulky).

– Rezervaci je možno učinit maximálně na 14 dní dopředu. To znamená, že před každém tréninkem budou zpřístupněny rezervace lekcí pro následující dva týdny.

– Rezervaci tréninku je možné vytvořit nejpozději do 15:30h v den tréninku.

​- ​Zrušení rezervace více jak pět hodin před tréninkem není nijak sankcionováno. V opačném případě je lekce hrazena v plném rozsahu.

– V případě nenadálých změn či zrušení tréninku budou všichni přihlášení vyrozuměni prostřednictvím e-mailu, který byl uveden při registraci.